į pradžią turinys susisiekite  
UTENA
NE SU VISOMIS AUTORĖS MINTIMIS GALIMA SUTIKTI, BET KAI KĄ DERĖTŲ PRIIMTI DOMĖN...


 

Pastebėjimas apie mitingus, provokacijas ir "didžiausio

prekybos tinklo" gudrybes 

 

Labai gaila, bet naivūs žmonės pasidavė provokacijai rengti mitingus, kurių idėją pametėjo arba neprotingi, arba piktavaliai. Mitingai kainų nepakeis. Tai galėtų padaryti atskirų prekybos tinklų visuotinis ir reguliarus ignoravimas. Bet sukompromituoti teisingumo siekį mitingai laisvai gali, jeigu kažkas pasistengs, kad jie virstų riaušėmis.

 

Maxima, isterijos ir savo visagalybės apimta, vakar net drįso kreiptis į VSD, kad ji, "nacionalinė vertybė", būtų apginta nuo žmonių pasipiktinimo. Vėliau tą moralinį nuosmūkį žymintį veiksmą ji atšaukė. Bet, prisimenant įžūlumą ir nebaudžiamumą LEO LT ir kitose istorijose, visai nenustebčiau, jei, mitingais pasinaudoję, jie PATYS SAU VITRINAS IŠSIKULTŲ. Nes, kaip matyt iš VSD istorijos,jiems užtektų durnumo pasinaudoti proga, kad visuomenės akyse iš išnaudotojo (žiūrėkite Jakilaičio profilį), taptų auka.

 

Todėl GALVOKITE, nes teigiamus pasikeitimus lemia ne viešas audringas pasipiktinimas ir ugningos kalbos, o apgalvotas, ramus ir protingas NUOLATINIS veikimas. Mes lietuviai, mes gyvename SAVO valstybėje, todėl tikrai galime rinktis tai, kas labiausiai priimtina mūsų lietuviškai taikiai prigimčiai - EVOLIUCIJĄ, o ne iš šalies peršamas revoliucijas.

 

Tokias mintis socialiniame tinkle išsako N.Oželytė   

 

Čia mūsų f/b puslapisSusisiekite su mumis!

Vardas:*
Vardas:*
Įmonė:
El. paštas:*
Telefonas:
* Privalomi laukai
Siųsti