į pradžią turinys susisiekite  
MPS » Rinkimų taktika
Rinkimų strategija ir taktika

 

 

RINKIMŲ STRATEGIJA IR TAKTIKA

-----------------------------------------------------------------------------

Rinkimų boikoto būdai. Reitingavimas.  Nebalsavimas už partijas. Ryšiai su emigrantais ir jų dalyvavimas rinkimuose.

plačiau
 
Lietuvos viltis - stipri visuomeninė organizacija

Norint sustabdyti Lietuvos valstybės griūtį ir lietuvių tautos nykimą, matau vieną kelią - sukurti stiprią ir maksimaliai skaidrią visuomeninę organizaciją, kurios pagrindinis tikslas būtų - dvasiškai, kultūriškai, ekologiškai ir ekonomiškai klestinti Lietuvos valstybė.

plačiau
 
Klausimėlis

Dar kartą atkreipiu dėmesį tiems, kurie klaidingai mano, kad vienmandatėje rinkimų apygardoje reikia, kad ateitų 40 proc. rinkėjų, kad rinkimai būtų pripažinti įvykusiais. Pagal Seimo rinkimų 88 straipsnį, visai nesvarbu kiek ateis rinkėjų, gali ateiti nors ir keletas rinkėjų, jie bus laikomi įvykusiais. Rinkėjų procentas svarbus laimėtojo nustatymui.

 
plačiau
 
Kaip vertinti pasiūlymą - nebalsuoti už partinius sąrašus

 

Kaip vertinti pasiūlymą -  nebalsuoti už partinius sąrašus

Kadangi Seimas susideda iš dviem skirtingais būdais, pagal du atskirus balsavimo biuletenius išrinktų narių, tai tokiu atveju atėjus balsuoti, o ateiti tiems rinkėjams, kurie yra prieš sąrašinius balsavimus, reikėtų kuo gausiau, ir supratus, kad jiems nėra būtina rinkimuose dalyvauti abiem būdais, sąrašinių balsavimo biuletenių galėtų neimti. Kaip žinoma, daugeliui rinkimai pagal partinius sąrašus nepatinka, taigi tikėtina, kad iš atėjusių balsuoti šioje rinkimų dalyje daugelis nedalyvautų, t. y. sąrašinio balsavimo biuletenio paprasčiausiai neimtų, o komisijos narys ar pats rinkėjas tokiu atveju rinkėjų sąrašo lape parašytų „nedalyvavo“.

           Šaltinis

plačiau
 
Ar iš tikrųjų RINKIMŲ BOIKOTAS turi prasmę

 

Ar iš tikrųjų RINKIMŲ BOIKOTAS turi prasmę 

Detaliau susipažinę su Rinkimų įstatymu, bandykime paskaičuoti blaiviai...

plačiau